Pagina

Contact

contact


Algemeen
Voor overkoepelende vragen en/of vragen over ander regio's kunt u contact opnemen met:

Judith Verweij
Eigenaar Heritage Business Lounge
judith.verweij@heritagebusinesslounge.com
06-29553471

Regio Partners
Voor vragen over de sessies, kunt u rechtstreeks contact opnemen met de desbetreffende Regio Partners:

Alexandra Giesberts, Regio Partner - Veenendaal (Utrecht/Gelderland)
alexandra.giesberts@heritagebusinesslounge.com
Tel: 06-20881546

Aart Hilhorst, Regio Partner - Wijk bij Duurstede (Utrecht)
aart.hilhorst@heritagebusinesslounge.com
Tel: 06-27408677

John Scholtz, Regio Partner - Apeldoorn (Gelderland)
john.scholtz@heritagebusinesslounge.com
Tel: 06-25081033

Hester Visser, Regio Partner - Maartensdijk (Utrecht)
hester.visser@heritagebusinesslounge.com
Tel: 06-14373010

Edwin Zeelenberg, Regio Partner - Oosterhout (Brabant)
edwin.zeelenberg@heritagebusinesslounge.com
Tel: 06-21545060

Regio Partners
Voor verschillende regio's zijn we nog op zoek naar nieuwe Regio Partners.
Voor meer informatie, kunt u contact opnemen met Judith Verweij
judith.verweij@heritagebusinesslounge.com
Tel: 06–29553471



Geplaatst door: Giel Zeegers